Bakırköy Belediyesi

Bakırköy Belediyesi Entegre Sürdürülebilir Kalkınma Programı’nı oluşturduk. Bu doğrultuda sürdürülebilirlik komitesinin oluşturulması, paydaş panelinin oluşturulması ve işbirlikleri konusunda “Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nin Yerelleştirilmesi” konusunda çalıştık. Bakırköy Belediyesi’nin Entegre Sürdürülebilir Kalkınma Programı kapsamındaki yıllık finansal olmayan performans sonuçlarını Bakırköy Belediyesi 2016 Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporu kapsamında kamuoyunda paylaştık. Ayrıca 2017 yılında Bakırköy Belediyesi çalışanlarına EFQM Mükemmellik Modeli Bilgilendirme Workshop’u düzenledik.

 

 

 

 

 

 

 

 Sabancı Üniversitesi

Sabancı Üniversitesi School of Management MBA Programı öğrencilerine yönelik olarak 2 günlük Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve İş Dünyası Uygulamaları Workshop’unu 5 sene üst üste düzenledik.

 

 

 

 

Orta Anadolu 

Orta Anadolu Tic. ve San. İşl. T.A.Ş. Sürdürülebilirlik Komitesi ile beraber Sürdürülebilirlik Raporu’nu oluşturduk. Şirketin halihazırda yürüttüğü Sürdürülebilirlik Programı olan OrtaBlu kapsamında önceliklendirme analizini güncelledik. Bu doğrultuda 2014-2016 arası 3 yıllık finansal olmayan performansını yansıtan Sürdürülebilirlik Raporunu GRI Standartları’na uyumlu bir şekilde oluşturduk. Raporu Maya bünyesinde deneyimli ve sürdürülebilirlik trendleri konusunda uzman tasarımcı çözüm ortaklarımızla birlikte tasarladık.